EthIque Plant-Based

Ethıque Hakkında

Yaklaşık 3 buçuk seneyi aşkın araştırma ve çalışmanın ardından, Fransız pastacılığı vizyonumuz ile gezegenimiz ve üzerinde yaşayan canlıların yaşam haklarına duyduğumuz saygıyı birleştirerek Ethique Plant-Based’i kurduk. Tamamen bitkisel içerikler kullanarak daha sürdürülebilir bir gıda sistemi yaratmayı ve gezegenimiz üzerindeki zararlı etkiyi azaltmaya yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Ürünlerimizde geleneksel pastacılık ve fırıncılık bileşenleri olan yumurta, süt, tereyağ, jelatin vb. herhangi bir içerik kullanmadan tamamen bitkisel içeriklerle hazırlıyoruz. 

Ethique Plant-Based sadece etik veya sağlıksal sebeplerle bitki temelli ürünler tüketen kişileri değil, herkesi kucaklıyor. Lezzetten ödün vermeden hazırladığımız, çevremiz, gezegenimiz ve üzerinde yaşayan tüm canlılar için daha iyi olan Ethique lezzetlerini denemeye herkesi bekliyoruz.

Ethıque Plant-Based

Bitkilerin iyileştirici gücünden yararlanarak mutlu eden tatlar hazırlıyor, doğamızı, gezegenimizi ve üzerinde yaşayan tüm canlıları yani geleceğimizi korumak adına bir yaklaşım benimsiyoruz. Ethique’in her detayında şiddetsizlik felsefesini esas alıyor, bu felsefe ile amacımız doğaya daha duyarlı yaşam süreceğimiz bir ortam oluşturmak ve tüm canlıların makul ortamlarda yaşam hakkı olduğuna dair bir farkındalık yaratmak.

Ruhunuzu her anlamda besleyecek yepyeni bir lezzet deneyimi ile buluşmaya hazır mısınız?

Ethıque Felsefemiz

Bu yolda yürürken Ethique kültürünü ve ruhunu oluşturan, bizi bu yolda motive eden temel değerler;

1.Tüm canlıların yaşam hakkına saygı duymak

2.Gezegenimiz için pozitif bir etki yaratmak

3.Sürdürülebilirliği hayatın her alanına taşımak

4.Bitki temelli beslenmenin iyileştirici gücüne dair farkındalık yaratırken lezzetten ödün vermeyen tatlar sunmak

Gezegenin ve tüm canlıların iyiliği için yeme şeklimizi değiştirecek bir hareketin parçası olmak çok heyecan verici…

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik bugün ve yarını korumak adına insan ve doğa arasındaki ilişkiyi uyumlu hale getirmek ve bu uyumu istikrarlı bir şekilde devam ettirebilmektir. Ethique Plant-Based’in her detayında sistem imkan verdiğince doğaya, gezegene saygılı, sürdürülebilir ve doğal malzemeler kullanmayı tercih ediyoruz. Pişirme, günlük operasyonlar ve paketlemede israfı en aza indirmek adına çok çalışıyoruz. 

Yalnızca bizim çalışmamız yeterli olmaz, her bir bireysel karar ve ardından atılacak küçük adımlar daha iyi bir gezegen için önemli bir rol oynar.

Doğamızı, gezegenimizi, üzerinde yaşayan canlıları ve geleceğimizi korumak aslında basit. Biz kolektif bir ruh oluşturmak için buradayız, bu yolculukta bize katılmak ister misiniz?